hi_force_hpx1500btu
HI-FORCE HPX1500BTU handbediende pomp t.b.v. voorspanvijzel ultra hoge druk 1500 bar
Productomschrijving
  • Handbediende hoge druk pomp t.b.v. voorspanvijzel
  • Compacte, lichte aluminium constructie
  • Voorzien van manometer
  • Werkdruk van 1500 bar
  • Extern ontlastventiel en fabrieksmatig ingesteld overdrukventiel
  • Specifiek ontworpen voor hogedruk toepassingen
  • Op maat gemaakte hendel met ergonomische greep en rooster ter bescherming van de manometer
  • Olie inhoud: 1,2 l
  • Olie opbrengst: 1e trap: 20,0 cm³/slag
  • Olie opbrengst: 2e trap: 1,0 cm³/slag
  • Lengte: 617 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Hoogte: 161 mm
  • Gewicht: 6,5 kg
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Max. werkdruk: 1500 bar
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: HI-FORCE
  • EAN: 5056388008300
  • Artikelnummer leverancier: HI-FORCE HPX1500BTU
Max. werkdruk
1500 bar